Rok 2010

01.01.2010 Nesluša, Nový rok

Novoročný koncert v neslušskom kostole, 15:00.

14.02.2010 Nesluša, Slovenská reštaurácia

Zahájenie stretnutia zväzu ZŤP.

Pieseň Pokoj v duši z koncertu nájdete na stránke Video.

22.03.2010 Kysucké Nové Mesto, Dom kultúry

Kultúrny dom 14:00, vernisáž výstavy z regionálneho kola výtvarnej súťaže „Vesmír očami detí“.

01.05.2010 Wisła, Poľsko, Wielka Wiślańska Majówka

V sobotu 1. mája o šiestej hodine ráno vyrážame do poľskej Wisły. Wisła leží 30 km od Českého Tešína. V meste žije približne 11 000 obyvateľov, toto centrum Sliezskych Beskýd je celoročným turistickým strediskom známym najmä tréningovým centrom skokanov na lyžiach.

Po prekonaní stokilometrovej cesty cez Svrčinovec a Český Tešín prichádzame po hodine a pol do Wisły, do Hotela Gołębiewski, v ktorom sa nachádza aquapark Tropikana Wisła. Tu sme strávili hodinu a pol. Individuálne sme sa vyšantili a pooddychovali v bazénoch, tobogánoch, vírivkách, saunách, v soľnej a snehovej jaskyni.

Na poludnie sa premiestňujeme do centra Wisły. Najprv sme preniesli nástroje a aparatúru z autobusu do veľkého zastrešeného amfitétra. Potom sa presúvame do mestského úradu na obed.

Prvé májové dni patria vo Wisłe oslavám "Wielka Wiślańska Majówka". Naše vystúpenie začalo o 14:00. Spolu sme zahrali viac ako 20 piesní. Počas prestávky nášho vystúpenia predviedli svoje umenie akrobati z českej Vendryne. Kvôli mierne daždivému počasiu sa na nás neprišlo pozrieť veľmi veľa divákov, ale tým, čo prišli, sa naše vystúpenie páčilo a bol záujem aj o naše CD.

Po našom vystúpení pokračoval program ďalej. My sme sa sa vydali na cestu späť a okolo 19:00 sme už boli v Nesluši.

09.05.2010 Nesluša, Deň matiek

Tradičný program žiakov materskej školy, základnej školy a mandolínového súboru pri príležitosti Dňa matiek v kultúrnom dome v Nesluši.

29.05.2010 Žilina, Mariánske námestie, Staromestské slávnosti

Staromestské slávnosti sú pravdepodobne najväčšou  kultúrnou udalosťou roka v Žiline. Konajú sa zvyčajne koncom mája, kedy počas troch dní patria priestory Hlinkovho a Mariánskeho námestia umelcom a remeselníkom.

V roku 2010 trvali Staromestské slávnosti od štvrtka 27. mája do soboty 29. mája. Vystúpenie Žiarinky, ktoré trvalo približne 50 minút, bolo na programe v sobotu na Mariánskom námestí.

Sobotný program na Mariánskom námestí:
10.00 Šašo Maroš
11.00 Kúzelník a bruchovravec Jaro Seman
12.00 Dychová hudba Drietomanka
13.00 Mandolínový súbor Žiarinka
14.00 Maroš Bango
15.00 Felix Slováček (ČR) a Brillant orchester Milana Olšiaka
16.00 Cigánski diabli
17.30 Balkansambel
20.00 Swing ladies Hungary (MR)

O prestížnosti podujatia svedčí jeho program, po našom vystúpení nasledovali známe osobnosti Maroš Bango, finalista EUROSONG 2010, Felix Slováček, český klarinetista, saxafonista a dirigent a zoskupenie Cigánski diabli.

03.06.2010 Kysucké Nové Mesto, Dom kultúry

Niekoľkými piesňami sme zahájili míting strany ĽS-HZDS, na ktorom bol prítomný aj prvý predseda vlády Slovenskej republiky Vladimír Mečiar.

11.06.2010 Žilina, Hlinkovo námestie

Deň pred voľbami do slovenského parlamentu sme v Žiline na Hlinkovom námestí otvorili míting novovzniknutej Európskej demokratickej strany. Podujatie moderoval Ján Gordulič známy z televíznej relácie Pošta pre Teba alebo ako scénarista televíznych serálov. V programe vystúpila aj speváčka Zdenka Predná.

24.07.2010 Kysucké Nové Mesto, Jakubovské hody

Jakubovské hody začali v sobotu 24. júla naším vystúpením na námestí. Začali sme 9:30, o 10:00 počas krátkej prestávky nášho vystúpenia boli hody slávnostne otvorené primátorom Kysuckého Nového Mesta a predstaviteľmi družobných miest z Poľska a Francúzska. Po oficiálnom otvorení pokračovalo naše vystúpenie ďalej.

V rámci hodov o 18:00 prebehol na námestí koncert skupiny Revenge of the forest, ktorá je zložená zo štyroch súčasných členov a jednej bývalej členky Žiarinky.

01.08.2010 Łodygowice, Poľsko, Dni Łodygowíc

V prvú augustovú nedeľu vyrážame do poľských Łodygowíc, ktoré sa nachádzajú hneď za mestom Żywiec. Táto gmina, zoskupenie niekoľkých obcí, je v družbe s Kysuckým Novým Mestom.

Z Nesluše vyrážame pred dvanástou, v Kysuckom Novom Meste do autobusu nastupuje desať členov tenečnej skupiny Niagara. Po hodinovej ceste zastavujeme v reštaurácii v reštaurácii v meste Żywiec na obed a pokračujeme do Łodygowíc.

Tu sa cez víkend konali piate oslavy Dni Łodygowíc. Podujatie prebiehalo v parku pred zámkom. Naše vystúpenie bolo kvôli časovému sklzu kratšie ako pol hodinu. Medzi našimi piesňami vystúpil súbor Niagara.

14.08.2010 Vysoké Tatry, Tatranské kultúrne leto

V druhú augustovú sobotu sa nášmu súboru podarilo navštíviť zaujímavé miesto, mesto Vysoké Tatry. V tomto najvyššie položenom meste na Slovensku o rozlohe 360 km² s 4 600 obyvateľmi poriada mestský úrad počas letných mesiacov pre návštevníkov aj domácich sériu kultúrnych a športových podujatí Tatranské kultúrne leto. V sobotu 14. augusta boli programom dve naše vystúpenia, v Starom Smokovci a v Tatranskej Lomnici. Týždeň pred našimi koncertmi vystúpila v programe tatranského leta herecká dvojica Maroš a Martin Geišbergovci a dva týždne po našich koncertoch podujatie uzatvoril Pavol Hammel.

Menšiu prechádzku po tatranskej prírode sme si naplánovali až na večer po vystúpeniach, aby sme počas hrania neboli unavení. Spred kultúrneho domu odchádzame o 10:00. Po 160-kilometrovej ceste s jednou zastávkou prichádzame o 13:00 do Starého Smokovca. Po niekoľkominútovej jazde autobusom po úzkych uličkách Starého Smokovca sme zaparkovali pred Hotelom Grand. Z autobusu sme preniesli nástroje a ozvučenie do tohto prestížneho storočného hotela, kde sme mali aj vyhradenú miestnosť pre ladenie nástrojov.

Naše prvé vystúpenie začalo o 14:00 na terase hotela. Diváci, ktorých bolo nad dvesto, boli sústredení na lavičkách pod terasou hotela. Náš koncert, ktorý mal trvať 60 minút, sa mierne predĺžil. Pridali sme ešte tri piesne a vystúpenie tak končilo až 15:15.

Náš koncert bol jediný program v ten deň, ale mali sme mierne obavy, či sa stihneme včas presunúť na druhé vystúpenie do Tatranskej Lomnice. Rýchlo sme spratali ozvučenie do autobusu a vydali sa na sedemkilometrovú cestu do Tatranskej Lomnice. Na ceste nás sprevádzali pracovníci mestského úradu, ktorí nám dodávkou viezli stoličky na vystúpenie.

Na druhé vystúpenie sa nám podarilo pripraviť s predstihom. Opäť sme vyladili nástroje a 16:30 začalo v altánku v parku v centre Tatranskej Lomnice naše druhé, tiež 60-minútové vystúpenie. Po koncerte sme si dokonca všimli niektorých divákov, ktorí boli aj na našom prvom vystúpení v Smokovci, čo nás potešilo.

Po druhom vystúpení sme sa občerstvili na autobusovej stanici v Tatranskej Lomnici a vydali sme sa autobusom 20 kilometrov po Ceste Slobody ku Štrbskému plesu. Po príjazde o siedmej sa väčšina z nás vydala na malú hodinovú prechádzku. Prešli sme okolo Štrbského plesa, popri Hoteli Patria, ktorý s plesom tvorí najviac fotografovanú scenériu Tatier, ku skokanským mostíkom, kde sa v roku 1970 konali Majstrovstvá sveta v lyžovaní, a späť k autobusu. Po 20:00 sme sa vydali na cestu domov.

Po 15 rokoch existencie súboru bola toto naša prvá návšteva Prešovského kraja, resp. Východného Slovenska. Doteraz sme v rámci Slovenska boli smerom na východ najďalej v roku 2004 v Múzeu liptovskej dediny v Pribyline.

Zoznam skladieb na koncerte (názov - spevák - autor hudby / autor textu):

1. V kolíske lesov - Deniska Kormanová, Zuzka Csambálová - ľudová / Gejza Klanduch
2. Daj Boh šťastia tejto zemi - Deniska Kormanová - ľudová
3. O sole mio, Eduardo di Capua
4. Deti z Pirea - Deniska Kormanová - Manos Hadjidakis
5. Slovenské mamičky, ľudová
6. Tancuj, tancuj, ľudová
7. Včera neděle byla - Veronika Maráčková - Jiří Suchý / Jiří Šlitr
8. Rieky Babylonu, Brent Dowe, Trevor McNaughton
9. Pokoj v duši - Miška Slížová - Jana Kirchner / Jana Kirchner
10. Zbor Židov z opery Nabucco, Giuseppe Verdi
11. úvod opery Carmen, Georges Bizet
12. Zmes rómskych piesní - Miška Slížová - ľudová
13. Škoda lásky, Jaromír Vejvoda
14. Am Abend Reginella Campagnol, Eldo di Lazzaro
15. Neklopkaj večer - Zuzka Csambálová - Karol Valečka / Vlado Pospíšil
16. E viva Espaňa - Miška Slížová - Eldo Di Lazaro, Leo Caerts / Alojz Čobej
17. pochod z filmu Most cez rieku Kwai, Malcolm Arnold
18. Pochod žandárov, Raymond Lefevre
19. Čardášová princezná, Emmerich Kálmán
20. El Condor Pasa, Daniel Alomía Robles

29.08.2010 Nitra, Klokočinský jarmok

V poslednú augustovú nedeľu sme navštívili mesto Nitra. Koncertne sme Nitru navštívili druhýkrát, prvý koncert sa uskutočnil na eucharistickom kongrese v roku 2010.

Tentoraz sme vystúpili v rámci Klokočinského jarmoku. Toto každoročné podujatie sa konalo po deviatykrát. Z pôvodnej myšlienky malej rozlúčky s prázdninami na sídlisku Klokočina sa vyvinulo podujatie, ktoré navštevuje niekoľko tisíc návštevníkov, pre ktorých sú pripravené rôzne lákadlá. Kultúrny program, kolotoče, súťaže nielen pre deti a stánky s občerstvením. Klokočinský jarmok 2010 trval od piatku do nedele. Piatkové daždivé počasie sa napokon umúdrilo a počas nášho vystúpenia v nedeľu popoludní už bolo slnečno.

Do Nitry ku improvizovanému prírodnému amfiteátra na Mikovíniho ulici, kde prebiehal jarmok, sme prišli po druhej poobede. Pred vystúpením sme dostali voľno a individuálne sme išli na kolotoče alebo sledovať koncert miestnej skupiny Everlong. Po nej predviedol svoje umenie folklórny tanečný súbor Furmani, po ktorom sme už nasledovali my.

Naše vystúpenie začalo pred piatou hodinou a trvalo tri štvrte hodiny. Sledovalo nás viac ako päťsto návštevníkov jarmoku, čo bola asi najväčšia návšteva nášho vystúpenia v roku 2010. Po nás nasledovala mužská spevácka skupina z Heľpy a súťaž miestnych harmonikárov. Organizátori niekoľko dní dopredu vyzývali každého Nitrana, ktorý má ľubovoľnú harmoniku a vie zahrať pieseň: „Horenka, horenka, hora“, aby prišiel aj so svojou harmonikou na jarmok.

22.10.2010 Nesluša, Mesiac úcty k starším

Október je mesiac úcty k starším. Pri tejto príležitosti usporiadal obecný úrad v piatok 22. októbra o 17:00 posedenie, na ktoré boli pozvaní všetci starší Neslušania. Podobne ako aj v minulom roku bolo pripravené občerstvenie a kultúrny program.

Okrem Žiarinky vystúpili žiaci základnej školy s krátkymi básňami pre starých rodičov a niekoľkými piesňami pod vedením pani učiteľky Tvrdoňovej. V úvode sme zablahoželali starostovi obce, pánovi Chovaňákovi, k jeho okrúhlemu životnému jubileu. Niekoľko piesní na začiatku podujatia hrali na mandolínach iba mladší členovia súboru.

22.10.2010 Nesluša, Stretnutie pred komunálnymi voľbami

Týždeň pred voľbami do orgánov samosprávy obcí v roku 2010 sme zahrali niekoľko piesní na predvolebnom stretnutí starostu a kanditáta na starostu obce pána Mariana Chovaňáka s občanmi v kultúrnom dome v Nesluši.

21.11.2010 Rudinská, Stretnutie pred komunálnymi voľbami

Po predvolebnom stretnutí v sobotu v Nesluši sme deň potom, v nedeľu, zahrali aj na podobnom stretnutí v kultúrnom dome v Rudinskej pre pána Jozefa Šviríka.   

05.12.2010 Podskalie

V nedeľu 5. decembra sme vystúpili v kostole v Podskalí. Obec Podskalie sa nachádza v okrese Považská Bystrica, žije tu asi 150 obyvateľov. V Podskalí sme vystupovali aj v roku 2007. Počas vystúpenia nám bola zima, pretože v tomto peknom barokovom kostole sa nachádzajú umelecké diela, kvôli ktorým sa v kostole nesmie kúriť. 

Náš koncert začal 14:30, tvoril mikulášsky program pre deti. Po trištvrte hodiny našich vianočných piesní prišiel Mikuláš. Po tom, ako Mikuláš rozdal darčeky pre deti z Podskalia ale aj deti zo Žiarinky, sme zakončili program ešte jednou piesňou.

Pred a aj po koncerte sme sa boli zahriať a posedieť pri občerstvení v obecnom úrade, ktorý sa nachádza hneď vedľa kostola.

10.12.2010 Bratislava, Hlavné námestie, Slovenské vianoce v Bratislave 2010 

V piatok 10. decembra sme vystúpili v Bratislave. Bol to náš tretí koncert v hlavnom meste Slovenska, predtým sme vystúpili v mestských častiach Rača v roku 2004 a Vajnory v 2008.

Náš koncert bol súčasťou programu na Vianočných trhoch na Hlavnom námestí v časti Staré Mesto. Sprievodný kultúrny program trhov s názvom Slovenské vianoce v Bratislave pripravovalo Bratislavské kultúrne a informačné stredisko sídliace v budove Parku kultúry a oddychu. Kultúrny program prebiehal od 19. novembra do 22. decembra, každý deň popoludní sa na pódiu pred Starou radnicou prezentovali tri až štyri umelecké súbory, najmä folklórne, z rôznych častí Slovenska.

Program v piatok 10. 12. 2010:

16:00 h - Mandolínový súbor Žiarinka, Nesluša
Inštrumentálne vianočné a populárne skladby

17:00 h – Folklórny súbor Bukovec, Diviaky nad Nitricou
Na žartovnú nôtu, pásmo pesničiek a hovoreného slova

18:00 h - Dychová hudba Lieskovanka, Dolný Lieskov
Ľudové a autorské piesne s vianočnou tematikou

19:00 h - Sendreiovci
Rómsky folklór

Na cestu vyrážame o 10:30. Autobus nám zabezpečoval organizátor podujatia. Do Bratislavy sme dorazili 14:15, autobus nám zastavil na námestí SNP pri Starej tržnici. Z autobusu sme sa presunuli spolu s nástrojmi na Primaciálne námestie, kde sme v budove Magistrátu mesta Bratislava niekoľko minút počkali na organizátorov podujatia. O 14:45 sme sa presunuli do mestskej budovy na Uršulínskej ulici, v ktorej sme mali šatňu. Tu sme sa prezliekli, pripravili noty a v átriu budovy (vnútorný dvor) sme vyladili nástroje.

Náš koncert začal 16:00, koncert prebiehal na pódiu na námestí. V tretine decembra bolo aj Bratislave už dosť chladno, pod bodom mrazu. Pódium bolo vyhrievané zospodu plynovými ohrievačmi a zvrchu elektrickými žiaričmi, čo nám čiastočne pomáhalo prekonať studené podmienky, pri akých sme dovtedy asi nevystupovali.

Počas 35-minútového koncertu sme zahrali predovšetkým niektoré menej známe vianočné piesne so spevom aj bez spevu. Vystúpenie sme zakončili našou znelkou V kolíske lesov. 

Po koncerte sme si individuálne prezreli stánky vianočných trhov. O 17:30 sme sa všetci stretli v šatni a po občerstvení sme sa vybrali na cestu domov.

Video s piesňou Zvonky štěstí z koncertu v Bratislave nájdete v sekcii Video.

12.12.2010 Nesluša

Zahrali sme niekoľko piesní počas sv. omše ľudových misií v Nesluši.

14.12.2010 Nesluša

Koncert v kultúrnom dome pre žiakov Základnej školy v Nesluši.

25.12.2010 Nesluša

Zahrali sme niekoľko piesní počas sv. omše v prvý sviatok vianočný.

Fotografie

Všetky fotografie veľké | Prehliadať fotografie

Hrnček - vianočný darček od pani učiteľky.Hrnček - vianočný darček od pani učiteľky.Nesluša, Nový rok.Nesluša, Nový rok.Nesluša, Nový rok.Nesluša, Nový rok.Nesluša, Nový rok.Nesluša, Nový rok, Veronika a Deniska.Nesluša, Nový rok, Deniska a Nelka.Nesluša, Nový rok, Veronika a Miško.Nesluša, Nový rok.Nesluša, Nový rok.Nesluša, Nový rok.Nesluša, 14.02.Nesluša, 14.02.Wisła, 01.05., odchod z NeslušeWisła, 01.05., námestie s amfiteátromWisła, 01.05., amfiteátromWisła, 01.05.Wisła, 01.05., prípravy na kocert, ukladanie nôtWisła, 01.05., prípravy na kocert, ukladanie nôtWisła, 01.05., prípravy na kocertWisła, 01.05., prípravy na kocert, rozcvička spevákovWisła, 01.05.Wisła, 01.05.Wisła, 01.05.Wisła, 01.05., NelkaWisła, 01.05., Peťo a Zuzka, Zvonky šťastiaWisła, 01.05.Wisła, 01.05.Wisła, 01.05.Wisła, 01.05.Wisła, 01.05.Wisła, 01.05., českí gymnastiWisła, 01.05., českí gymnastiWisła, 01.05., obedWisła, 01.05., obedWisła, 01.05., obedWisła, 01.05., obedWisła, 01.05., náš obed, hamburger s palacinkouWisła, 01.05., príchod do Hotela Gołębiewski s vodným parkomWisła, 01.05., vstupná hala hotelaWisła, 01.05., vstupná hala hotelaWisła, 01.05., tobogányWisła, 01.05.Wisła, 01.05., soľná jaskyňaWisła, 01.05., vstupná hala hotelaWisła, 01.05., vstupná hala hotelaWisła, 01.05., vstupná hala hotelaWisła, 01.05., plagát Wielka Wiślańska MajówkaNesluša, 09.05., Deň matiekNesluša, 09.05., Deň matiekNesluša, 09.05., Deň matiekNesluša, 09.05., Deň matiekNesluša, 09.05., Deň matiekŽilina, 29.05., Staromestské slávnostiŽilina, 29.05., Staromestské slávnostiŽilina, 29.05., Staromestské slávnostiŽilina, 29.05., Staromestské slávnostiŽilina, 29.05., Staromestské slávnostiŽilina, 29.05., Staromestské slávnostiŽilina, 29.05., Staromestské slávnostiŽilina, 29.05., Staromestské slávnostiŽilina, 29.05., Staromestské slávnosti, stan pri pódiu pred koncertomŽilina, 29.05., Staromestské slávnostiKysucké Nové Mesto, 03.06., Míting strany ĽS-HZDS v Dome kultúryŽilina, 11.06., ladenie nástrojov, Míting Europskej demokratickej strany na Hlinkovom námestíŽilina, 11.06., predstavovanie súboru Jánom GorduličomŽilina, 11.06., predstavovanie súboru Jánom GorduličomŽilina, 11.06.Žilina, 11.06.Hody Kysucké Nové Mesto, 24.07. (foto: MÚ KNM)Hody Kysucké Nové Mesto, 24.07., Otvorenie hodov počas nášho vystúpenia (foto: MÚ KNM)Łodygowice, 01.08., na obede pred koncertomŁodygowice, 01.08.Łodygowice, 01.08.Łodygowice, 01.08.Łodygowice, 01.08.Łodygowice, 01.08.Łodygowice, 01.08., tanečný súbor Niagara počas našej prestávkyŁodygowice, 01.08., My v nafukovycích loptáchŁodygowice, 01.08., My v nafukovycích loptáchŁodygowice, 01.08.Łodygowice, 01.08., občerstvenie po koncerteŁodygowice, 01.08.Łodygowice, 01.08., Plagát s programom Dni ŁodygowícVysoké Tatry, 14.08., Cesta do Starého SmokovcaVysoké Tatry, 14.08., Naša miestnosť v Hoteli GrandVysoké Tatry, 14.08., Prípravy na koncert v Starom SmokovciVysoké Tatry, 14.08., Starý Smokovec, terasa Hotela GrandVysoké Tatry, 14.08., Starý SmokovecVysoké Tatry, 14.08., Starý SmokovecVysoké Tatry, 14.08., Starý SmokovecVysoké Tatry, 14.08., Starý SmokovecVysoké Tatry, 14.08., Starý SmokovecVysoké Tatry, 14.08., Starý SmokovecVysoké Tatry, 14.08., Tatranská Lomnica, altánok v parkuVysoké Tatry, 14.08., Tatranská Lomnica, program Tatranského kultúrneho letaVysoké Tatry, 14.08., Tatranská LomnicaVysoké Tatry, 14.08., Tatranská LomnicaVysoké Tatry, 14.08., Tatranská LomnicaVysoké Tatry, 14.08., Tatranská LomnicaVysoké Tatry, 14.08., Občerstvenie po druhom koncerte na stanici v Tatranskej LomniciVysoké Tatry, 14.08., Občerstvenie po druhom koncerteVysoké Tatry, 14.08., Krátka prechádzka na Štrbské plesoVysoké Tatry, 14.08., Na Štrbské plesoVysoké Tatry, 14.08., Štrbské plesoVysoké Tatry, 14.08., Štrbské plesoVysoké Tatry, 14.08., Štrbské plesoVysoké Tatry, 14.08., Štrbské pleso, cesta do Areálu SnovVysoké Tatry, 14.08., Štrbské pleso, pod mostíkmiVysoké Tatry, 14.08., Článok o nás v Tatranskom dvojtýždenníku.Nesluša, 13.08., Skúška v kultúrnom dome, prišli sme v koncertnom oblečení kvôli foteniu do publikácie o Kysuciach. Fotograf napokon neprišiel.Nesluša, 13.08., Skúška v kultúrnom domeNesluša, 13.08., Skúška v kultúrnom domeNesluša, 13.08., Skúška v kultúrnom domeNesluša, 13.08., Skúška v kultúrnom domeNitra, 29.08., Klokočinský jarmok, kolotoče pred koncertomNitra, 29.08., Klokočinský jarmok, kolotoče pred koncertomNitra, 29.08., Klokočinský jarmok, čakanie pred vystúpenímNitra, 29.08., Klokočinský jarmok, čakanie pred vystúpenímNitra, 29.08., Klokočinský jarmokNitra, 29.08., Klokočinský jarmokNitra, 29.08., Klokočinský jarmokNitra, 29.08., Klokočinský jarmokNitra, 29.08., Klokočinský jarmokNitra, 29.08., Klokočinský jarmokNitra, 29.08., Klokočinský jarmok, diváciNitra, 29.08., Klokočinský jarmok, diváciNitra, 29.08., Po koncerteNitra, 29.08., Veci v našom autobuseNesluša, 22.10., Mesiac úcty k starším.Nesluša, 22.10., Mesiac úcty k starším, príhovor žiakov základnej školy.Nesluša, 22.10., Mesiac úcty k starším, blahoželanie pánovi starostovi k jubileu.Nesluša, 22.10., Mesiac úcty k starším.Nesluša, 22.10., Mesiac úcty k starším, mladí členovia súboru.Nesluša, 22.10., Mesiac úcty k starším.Nesluša, 22.10., Mesiac úcty k starším.Nesluša, 22.10., Mesiac úcty k starším.Nesluša, 22.10., Mesiac úcty k starším, piesne žiakov základnej školy.Nesluša, 22.10., Mesiac úcty k starším.Podskalie, 05.12., Kostol.Podskalie, 05.12., Príprava nôt v kostole.Podskalie, 05.12., Pred koncertom.Podskalie, 05.12.Podskalie, 05.12.Podskalie, 05.12.Podskalie, 05.12.Podskalie, 05.12.Podskalie, 05.12.Podskalie, 05.12., Príchod Mikuláša.Podskalie, 05.12., Mikulášske darčeky pre Žiarinkárov.Podskalie, 05.12.Podskalie, 05.12.Podskalie, 05.12., Očerstvenie po koncerte.Podskalie, 05.12., Očerstvenie pred koncertom.Podskalie, 05.12., Očerstvenie pred koncertom.Bratislava, 10.12., Zastávka počas cesty autobusom.Bratislava, 10.12., Čakanie na Primaciálnom námestí.Bratislava, 10.12., Čakanie na Primaciálnom námestí.Bratislava, 10.12., Ladenie nástrojov.Bratislava, 10.12., Šatňa na Uršulínskej ulici.Bratislava, 10.12., Šatňa, občerstvenie pred koncertom.Bratislava, 10.12., Začiatok koncertu na Hlavnom námestí.Bratislava, 10.12.Bratislava, 10.12.Bratislava, 10.12.Bratislava, 10.12.Bratislava, 10.12.Bratislava, 10.12.Bratislava, 10.12.Bratislava, 10.12.Bratislava, 10.12.Bratislava, 10.12.Bratislava, 10.12., Vianočné trhy na Hlavnom námestí, Rolandova fontána, Stará radnica.Bratislava, 10.12., V šatni po koncerte.Bratislava, 10.12., Odchod domov.Bratislava, 10.12., Odchod domov.
2023  lobobopeterpziarinka.tym.sk